052-8700617

טיפים לסידור חדרי רחצה

איפור וטיפוח: אם אתן נוטות להתאפר בחדר הרחצה ארגנו לכן את האיפור והטיפוח בכלים מתאימים ובארגוניות נוחות. יש הבדל בין איפור וטיפוח שאתן משתמשות על בסיס יום יומי לבין איפור וטיפוח שנשמר כרזרבה/ איפור שרכשתן ותרצו לנסות בהמשך/ איפור ערב בלבד.
איפור שמשמש אתכן ליום יום צריך להיות נגיש, זמין ומסודר באופן כזה שיהיה לכן נוח וקל לראות מה יש והיכן כל פריט ממוקם.
ברשת ובחנויות רבות ישנם כלים וארגוניות לאחסון, בצבעים שונים או שקופים, בגדלים ובצורות שונות.
אספר לכן שאפילו לא חייבים לקנות אחסון או כלי ספציפי בחנות, תמיד ניתן למצוא קופסה או כלי שיכול להתאים ושימש בכלל למשהו אחר בבית- קופסה שהיה בה שעון, קופסת פלאפון, צנצנת שניתן לשדרג, קופסת קרטון של עוגות אישיות ועוד. תמיד אפשר להתחיל עם משהו, לנסות ולראות אם נוח, ואם לא- לרכוש ולשנות.
הכי חשוב בחרו כליי אחסון שאהבתן ותואמים לצורך שלכן. כל קטגוריה של טיפוח צריכה להיות יחד, וזאת במידה ויש לכן על בסיס קבוע כמות של טיפוח. כל אחת לפי הכמות שלה. לקוחות שיש להן פריט אחד ממש מכל איפור הרבה פעמים אוהבות ונוח להן שהכל יחד בתיק איפור קטן. זה בסדר גמור. כשיש כבר יותר הפיתרון הטוב ביותר לסדר בקטגוריות. עפרונות עיניים באחסון ספציפי, מברשות איפור בכלי מסוים, שפתונים ואודמים באחסון משלהם, טיפוח ובסיס בקטגוריה אחת וכן הלאה. הרבה פעמים נוח מאוד למקם את עפרונות העיניים למשל בכלי צר ועמוק. כך ניתן לראות אותם בבירור ולשלוף בקלות. אותו הדבר גם לגבי מברשות. נוח כשהן בעמידה ופחות בשכיבה. ישנם כלים נוחים לאודמים ושפתונים, כלים שיכולים להתאים בול לצלליות ואחסון נוח ויעיל למייקאפים.
כל קטגוריה של טיפוח צריכה להיות יחד, וזאת במידה ויש לכן על בסיס קבוע כמות של טיפוח. כל אחת לפי הכמות שלה.
לקוחות שיש להן פריט אחד ממש מכל איפור הרבה פעמים אוהבות ונוח להן שהכל יחד בתיק איפור קטן. זה בסדר גמור. כשיש כבר יותר הפיתרון הטוב ביותר לסדר בקטגוריות.
עפרונות עיניים באחסון ספציפי, מברשות איפור בכלי מסוים, שפתונים ואודמים באחסון משלהם, טיפוח ובסיס בקטגוריה אחת וכן הלאה.
הרבה פעמים נוח מאוד למקם את עפרונות העיניים למשל בכלי צר ועמוק. כך ניתן לראות אותם בבירור ולשלוף בקלות. אותו הדבר גם לגבי מברשות. נוח כשהן בעמידה ופחות בשכיבה. ישנם כלים נוחים לאודמים ושפתונים, כלים שיכולים להתאים בול לצלליות ואחסון נוח ויעיל למייקאפים.
איפור שנשמר כרזרבה/איפור שרכשתן ותרצו לנסות בהמשך/איפור ערב בלבד לא צריך להיות נגיש בהכרח ולא צריך להיות ממוקם בחדר הרחצה, היכן שאיפור יום היום נמצא.
בחרו לכן בשידה בחדר, במגירה בארון, בארון האחסון בחדר הרחצה, במידה ויש לכן ארון נוסף, מלבד ארון הכיור, מדף שמוקדש לקטגוריה מסוג זה.
גם שם במגירה או על המדף כל פריט, כל סוג של טיפוח ואיפור יהיה מקוטלג- בסלסילות, בקופסאות (פתוחות או סגורות), בכל כלי שנוח לכן, לא חייב להשקיע המון בכלי שנמצא בתוך הארון.
כל המסקרות יחד, כל עפרונות העיניים או השפתיים יחד, כל הגלוסים יחד, כל האודמים יחד, הסמקים יחדיו, מברשות הספר יחד. ברגע שאתן רואות שמשהו עומד להיגמר לכן, קל לגשת לאחסוני הרזרבה ולקחת משם ללא קושי.
בדרך זו של קטגוריות,
אתן יודעות מה יש לכן, מה צריך השלמה ומה ממש לא צריך לקנות בקרוב.
למי שיש לקים ומוצרי טיפוח לציפורניים זה הזמן לבדוק אם הלק עדיין תקין או שעבר זמנו… צרו לכן כלי, סלסילה או קופסה עם כל הלקים, האצטון, מדבקות הקישוט ועוד ושמרו יחד על מדף מוצרי הרזרבה של האיפור או ליד איפור יום היום שלכן. הכל בהתאם לכמות השימוש.
ולא נשכח את- המספריים, גוזז הציפורניים, המשייף, הפצירה והפינצטה שגם להם צריך לתת מקום של כבוד משלהם במקום נגיש ונוח יחדיו.
אם יש מקום בחדר הרחצה (וזאת במקום המזווה או חדר השירות) לאחסון של רזרבות מוצרי ההיגיינה, חומרי הכביסה, התמרוקים השונים וחומרי הניקיון עשו זאת. כל קטגוריה בנפרד. על מדף נפרד, בסלסילה נפרדת, בקופסה.
אל תשכחו להדביק מדבקה עם קטגוריית הפריטים (עזרה ראשונה, סבונים/שמפו/מרכך, חומרי ניקיון, היגיינה נשית אישית, שיניים ועוד). יהיה לכן קל לדעת מה יש כשתצטרכו ומה חסר כשתידרש השלמה. אל תעמיסו. השאירו את אזור הכיור פנויי רק למה שבאמת צריך.