052-8700617

סידור הבית והמשרד

סידורי בתים מה זה אומר ?

כל בית הוא שונה. כל בית הוא עולם ומלואו. כל בית מכיל בתוכו זיכרונות, חוויות, ריחות, אנשים ורגשות שונים. לכל בית אני מגיעה, לבד או עם הצוות שלי, לאחר היכרות ושיחה מעמיקה בינינו.
אני כבר יודעת איפה השינוי בוער בכם. איפה הכי מפריע, מה הכי קשה, מה הכי חשוב לכם, במה נתחיל, מה הייתם רוצים שיקרה ומה הציפייה שלכם. אני דואגת תמיד, מראש, לבצע תיאום ציפיות ברור, כנה ואמיתי כדי שהתהליך שלנו יחד יעבור בצורה הטובה ביותר. כשאני יוצאת מהמקום שהכי חשוב לכם אני רוצה שאתם תהיו מרוצים, מחויכים ועם שמחה ענקית בלב.

כל חלל בבית קשור תמיד בחלל אחר. כלל חלל בבית צריך לקבל את המקום שלו. כל אחד בבית צריך לקבל את המקום שלו. סידור של בית שלם, מתבצע בתהליך. כשמבצעים שינויי בבית כולו אין פה קסמים, יש דרך לעבור. במיוחד כשיש גם עוד בני משפחה בבית שצריכים להיות חלק ממנו ולהתרגל אליו. תמיד מתחילים מהיכן שהכי חשוב ומקשה ולאחריו ממשיכים לחלל הבא.

כשישנם ילדים בבית, חשוב לשתף גם אותם כחלק מהתהליך. על אחת כמה וכמה כשמסדרים את החפצים שלהם.
כמה חשוב להכניס את הילדים ולשתף אותם כבר מגיל צעיר במיומנויות של סדר וארגון. איפה מניחים, מה המקום של כל דבר, מה חשוב להשאיר, מה צריך ועל מה ניתן לוותר. כמה עצמאות הם מקבלים, לכמה עצמאות, נחת ושקט אנו, ההורים, זוכים.

לרוב, בתהליך של סידור חלל בודד, נדרש גם מיון. מיון לוקח זמן, מאמץ, השקעה, חשיבה, התלבטות, סבלנות. מיון מציף ומעלה רגשות שונים. המיון הוא שלב משמעותי ביותר כי הוא משאיר בבית רק את מה שבאמת צריך. רק את מה שבאמת משרת ומשמש אותנו. זהו שלב שמאפשר לנו לפנות מקום, לאוורר ולהכניס בהמשך משהו חדש כשנצטרך.

במהלך הסידור אתם יחד איתי. יש לכך משמעות גדולה בנוכחות שלכם. יש הגיון רב בסידור, במיקום, בגבהים, ביצירתיות, בהחלטה, בחשיבה לפי יחידות האחסון שקיימות בבית, כשלאורך כל הדרך אני מקנה לכם טיפים לקיפול, לארגון, לחשיבה אחרת, לשינויי ההרגלים ולשמירה על הסדר שיצרתי.

יחד, אנחנו מבינים את הדרך והתהליך שמצפה לנו, וגם אם אתם לא ממש מצליחים “לראות את הסוף” אתם סומכים עליי ויודעים שהטוב הזה בדרך. ממש מגיע.

פירוט השירות:

  1. סידור, מיון וארגון הבית וכל חלל הדורש ארגון מחדש בחוץ ובפנים- מטבח, מזווה, סלון, חדרי שינה, חדר משחקים, חדרי רחצה, חדר שירות, מחסן ומרפסות.
  2. ארונות בגדים- שיטות קיפול והתאמה ללקוח וליחידות האחסון הקיימות.
  3. נתינת טיפים והקניית הרגלים לשמירה על הסדר.
  4. תיוק וסידור דואר וניירת, חדרי עבודה ומשרדים.

דוגמאות מפרויקטים שהסתיימו